Alice in Wifi-land

Ontdek de wondere online wereld tijdens 2 interactieve workshops. Het is een wereld waar connectie, (zelf)kennis en creativiteit centraal staan, maar waar gevaar kan schuilen in een klein hoekje. Eén van die gevaren is cyberpesten. Tijdens 2 workshops krijgen je leerlingen handvaten om als mikpunt of omstaander om te gaan met online pestgedrag. 

  • Voor wie: 6de leerjaar lager onderwijs
  • Waar: Op school
  • Wanneer: Op aanvraag tijdens het schooljaar
  • Duur: 2 uur per workshop
  • Prijs: Gratis

Vraag workshopreeks aan

Tijdens 2 workshops leren jongeren de kenmerken en gevolgen van cyberpesten kennen. Ze staan ook stil bij de manieren waarop je kan reageren als er zich een (cyber)pestsituatie voordoet. We vertrekken vanuit de kracht die jongeren bezitten om elkaar te helpen. In groep maken we elkaar weerbaarder.

Niet alleen hulp bieden is trouwens sterk, ook hulp vragen is heel waardevol. Leerlingen krijgen informatie over hulporganisaties en bespreken de ideale vertrouwenspersoon.

Want enkel samen zetten we cyberpesten schaakmat.

Deze workshop wordt gegeven door een vormingswerker van Link in de Kabel.

Heb je een vraag? 

Contacteer ons. We helpen je graag verder.

Bel ons

016 27 21 92
Je krijgt zo snel mogelijk een antwoord.
Iets fout of onduidelijk op deze pagina? Meld het ons.